بهترین عکس سال!

نوشته شده توسط مدیریت. ارسال شده در تصاویر

 عکسی که در آن مگسی درست در وسط پیشانی اوباما قدرتمند ترین رئیس جمهور جهان جا خوش کرده است یکی از برترین عکس های سال 2013 انتخاب شد. حالا من مانده ام که این عکس به خاطر اوباما عکس اول جهان انتخاب شده است یا به خاطر مگس؟

اگر به خاطر اوباما بوده است چرا سایر عکس های او که با ژست ها و حالتهای خیلی بهتر و جذابتر دیده می شود عکس برتر سال جهان انتخاب نشده است؟

 

پس؛ دیگر به کسی نگویید به اندازه ای مگسی هم به تو اهمیت نمی دهم! (یا: ای مگس عرصه ای سیمرغ نه جولانگه توست!!) گاهی مگس می تواند اینقدر نقش تعیین کننده داشته باشد که به خاطر لطف وجود نازنین او در فضای چهره ای شخصی، عکسش عکس برتر سال جهان انتخاب شود! حالا خود دانید که اوباما از این مگس خوش سلیقه باید چقدر ممنون باشد!

به گزارش فرا رو: همه ساله با نزدیک شدن به پایان سال میلادی خبرگزاری ها، نشریات و پایگاه های خبری جهان، برترین عکس های منتشر شده در سال گذشته را منتشر می کنند.

پایگاه خبری "یاهونیوز" که در انتشار عکس های خبری، سرعت عمل و جامعیت بالایی دارد امسال 86 عکس برگزیده سال خود را منتشر کرد. این عکس ها در عین اینکه زیبا و جذاب هستند گاه به دلیل اینکه اتفاق مهمی را پوشش داده اند در لیست برترین های سال قرار گرفته اند. تعدادی از این عکس ها با برترین های رویترز، خبرگزاری آتلانتیک و تایم که در روزهای گذشته در آن سایتها منتشر شده است مشترک است. اما نکته جالب در بهترین های امسال این است که عکسی از اوباما به لطف نشستن مگسی دقیقا روی وسط پیشانی اش از برترین عکس های سال انتخاب شده است!!

نشستن مگس بر روی پیشانی باراک اوباما در هنگام کنفرانس خبری. عکس از رویترز. منبع: برترین ها به نقل از فرارو.